GLOBAL INPUT – LCCI IQ Reps za Balkan organizuju Treće međunarodno takmičenje iz engleskog jezikaHIPPO 2015.

Takmičenje je otvoreno za sve učenike između 10 i 19 godina i sve škole u Bosni i Hercegovini, Bugarskoj, Hrvatskoj, Italiji, Makedoniji, Crnoj Gori , Srbiji i Sloveniji . Učenici koji žele da učestvuju u takmičenju mogu se prijaviti preko Jezičke škole ETC WORLD u Čačku, kao registrovanom LCCI centru.

Dosad je naša škola imala 3 predstavnika u finalu u Italiji. Nadamo se da ćemo i dalje biti uspešni . Vežbajte sa nama i prijavite se za preliminarni krug takmičenja koji će , za naše kandidate, biti održan u Čačku 14.03.2015.godine.

Sve informacije su dostupne u samoj školi , kao i na zvaničnom sajtu HIPPO takmičenja: www.hippo-competition.org